Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Websitenizi gerçeğe dönüştürür

Web tasarımı ve dijital pazarlamaya kadar teknik BT ve geliştirme hizmetlerinin tüm yönleri dahil olmak üzere eksiksiz ve kapsamlı bir uçtan uca hizmet sunuyoruz.

Tasarım

Web sitesi tasarım uzmanlarımız, kullanıcı dostu, duyarlı ve ilgi çekici siteler oluşturarak vizyonunuzu gerçeğe dönüştürür.

Geliştirme

Web siteleri, çevrimiçi mağazalar, web portalları ve mobil uygulamalar. Adını siz koyun, deneyimli geliştiricilerimiz inşa edebilir.

Dijital Pazarlama

Ekibimiz, markanızı oluşturmak ve hedeflerinize ulaşmak için diğer kanalların yanı sıra SEO, PPC, Sosyal Medya ve İçerik Pazarlamasını kullanır.

Danışmanlık

Argethink, BT, siber güvenlik, veri koruma ve kalite güvencesi dahil olmak üzere iş süreçlerinizi gözden geçirebileceğimiz ve optimize edebileceğimiz eksiksiz bir danışmanlık hizmetleri yelpazesi sunar.

Dijital Sağlık

Sağlık sektöründe uzmanız ve uzman geliştirme ortağı olarak kaliteli çözümler sağlamak için küresel girişimlerde sağlık hizmeti sağlayıcıları, hükümetler, işletmeler ve hayır kurumlarıyla birlikte çalıştık.

Çalıştığımız Sektörler

Şirket içi BT uzmanlarımız, geliştiricilerimiz, tasarımcılarımız ve pazarlamacılarımız, küçük ve büyük bir dizi özel ve kamu sektörü kuruluşuna profesyonel hizmetler sunar.

Bir projeniz mi var?

İletişim